Ayfer + Oğuz | Evlilik Yıldönümü Çekimi

By Buket Yaşar

Posted in , | Tags : , , ,

Ayfer + Oğuz | Evlilik Yıldönümü Çekimi

Ayfer’le Oğuz  İstanbul‘dan gelirken bu çekim için evlerinin bir kısmını taşıdılar nerdeyse 🙂 Ayfer’le ani bir karar verip İzmir’deki görüşme günümüzü bu çekimle renklendirdik. Bu yıl ikinci evlilik yıldönümleri olduğu için temamız bu olsun dedik. Aslında bahane ürettik 😉 Mis gibi bir İzmir gününde biberiye kokulu bir ormanda saatler süren kahvaltı ve sohbetimizin ardından yine aynı ormanda bu çekimimizi yaptık. Keyifli ve eğlenceli geçen günümüz de fotoğraflara yansıdı.

Aslında bu post, bir doğum günü hediyesi.

“21 Haziran” Bugün Ayferum’un doğum günü.

Aslında bu post, 10 yıllık bir dostluğun da hediyesi. Sıradanlıktan sıyrılmış 10 yıllık bir dost hikayesi bizimkisi. İkimiz için de son derece alakasız bir bölüm okumanın tek sevimli yanı. Farklı iki şehirlerde olmamıza rağmen her duygumu her an benimle yaşayan tek insan. Benim için güven kelimesinin karşılığı. Mor renkli kuş tüyü montuna elimi emanet ettiğim 🙂

Doğum günün kutlu olsun Ayfer’um. Hep birlikte daha nice güzel senelerimiz olsun. Daha nice uzun kahvaltılarımız ve uzun kahve sohbetlerimiz olsun. Bir daha ki çekimimiz de Fransa‘da olsun. 😀 (Hemen meleklerden birlikte istiyoruz bunu. 😉 ) 

Ve yine dönüp dolaşıp her seferinde aynı cümleyi söylüyoruz; “Duymayan kulaklarıma rağmen iyi ki arkamdan Buket diye seslenmişsin. ”  İyi ki varsın ve hep ol.

Buketun!

Error: Invalid URL!

Share this story

Related Posts

btt