Kordon’da Save The Date Çekimi | Emine + Ferhat |İzmir

By Buket Yaşar

Posted in | Tags : , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kordon’da Save The Date Çekimi | Emine + Ferhat |İzmir

Save The Date Nedir?

Save The Date; yurt dışında çok yaygın bir trend olup çiftlerin düğün tarihlerini duyurmak için yaptıkları bir çekimdir. Ülkemizde de günümüz çiftleri tarafından da çokça tercih edilmeye başlanmıştır. Bence de tercih edilmelidir ki; bunun için birçok sebep vardır. Bence en önemlisi, düğün günü birlikte çalışacağınız fotoğrafçınızla, düğün gününüz de ilk kez karşı karşıya gelmemiş oluyorsunuz. Fotoğrafçınızın sizi tanıması, tarzınızı ve sizi analiz etmesi için güzel bir fırsat oluyor, sizin de kameraya ve fotoğrafçınıza alışmanız için de tabi ki 🙂 Düğün stresinden uzak bir gün olduğu için tamamen eğlenmeye fokuslanılıyor. Bu yüzden save the date fotoğraflarının enerjisini ayrı bir seviyorum. Zaman kısıtlaması olmadan günü istediğimiz gibi değerlendirebiliyoruz. Çift-fotoğrafçı ilişkisinden çıkıp arkadaş oluyoruz. Bu sonuç tabi ki düğün gününe ve düğün çekimlerine olumlu olarak yansıyor.

Save The Date fotoğraflarınızı ayrıca  davetiye olarak tasarlayabilir ya da düğün öncesi barkovizyon gösteriminde de kullanabilirsiniz.

Sevgili Emine ve Ferhat’la ilk kez nişan fotoğraflarının çekimi öncesi tanışmıştık, aramızda oluşan telepatik bağ, güzel ve içten arkadaşlığımızın başlangıcı oldu. Nişan fotoğraflarından sonra Save The Date çekimi için ikinci kez kameramın karşısındaydılar.

Geleceğe adım atarken geçmişi unutmayalım dedik ve Vintage fotoğraflar olsun istedik bunun için de en iyi cevap verecek olan mekan Kordon’u seçmiştik. Fayton, çimenler, vapur derken güneş batmasa durmayacaktık belki de 🙂

O güne dair fotoğrafları paylaşıyorum sizlerle ve sevgili arkadaşlarımın düğün hikayelerinde tekrar görüşmek üzere.

Sevgiler.

Share this story

Related Posts

btt