Brandi + Sean | Trabzon’da Save The Date Çekimi

By Buket Yaşar

Posted in | Tags : , , , , , , , , , , , ,

Amerikalı çift Sean ve Brandi ile Trabzon Sera Gölü’nde Save The Date Çekimi

Geçtiğimiz Ekim ayında Brandi ‘den bir mail almıştım. Los Angeles’tan Trabzon’a nişanlısının yanına ziyarete geldiğini ve Save The Date çekimi yaptırmak istediklerini söylüyordu.Nişanlısı Sean, Trabzonspor basketbol takımımızın oyuncularındandı.Bir Trabzon’lu ve Trabzonsporlu olarak inanılmaz heyecanlanmıştım bu mail karşısında. Tüm detayları görüştükten sonra İzmir’den Trabzon’a doğru yola çıktım.

Sean’ın sabah antrenmanından sonra buluşmuştuk. Brandi ile önceden fotoğraflar üzerinden karar verdiğimiz mekana Sera Gölü’ne doğru giderken çiftle minik bir sohbet ettik. İnanılmaz mütevazi, tatlı ve sıcakkanlı bir çift ile karşılaşmıştım. Zaman konusunda kısıtlı oldukları için kısa ve hızlı bir çekim yapmak zorundaydık. Göldeki tesisin inatçı mekan sahiplerinin inatlarını kırıp, mekan çalışanı Ömer sayesinde göle açılmıştık. (Teşekkürler Ömer) Tehlikeli olduğu kadar keyifli bir çekim olmuştu. Bana, aşklarını yaşamalarını söylemiştim onlara ve öyle de yaptılar.

Sevgili Sean ve Brandi önümüzdeki günlerde Los Angeles’te evlenecekler. Bu tatlı çifte tekrar teşekkür eder mutluluklar dilerim.

Sevgiler.

Save The Date photo shoot with the American couple Sean and Brandi at the Trabzon Sera Lake

I got e-mail from Brandi last October. She was saying that she came from Los Angeles to Trabzon to visit her fiance and they wanted the Save The Date photo shooting. Her fiance Sean was a player of our Trabzonspor basketbol team. As someone from Trabzon and a Trabzonspor fan, I was so excited about this e-mail. After we have talked all the details, I took the road from İzmir to Trabzon.

We have got together after Sean’s morning training. We had a little talk with Brandi and Sean while we were going to the Sera lake which is the place we had decided through the photos earlier. I had came across with incredibly modest, sweet and amiable couple. We have had to do a fast and short photo shoot because of their limited time. We have overcame stubbornness of the insistent locality owner at the facility in the lake and we have sailed to the lake thanks to the locality worker Ömer (Thank you Ömer). That was an enjoyable as much as a dangerous photo shoot. I have told them to live their love and they did.

Dear Sean and Brandi are going to get married in Los Angeles forthcoming days. I thank to this sweet couple again and wish happiness for them.

Best regards.

Share this story

Related Posts

btt